Slovenský rebríček (SZCr)

Slovenský rebríček Slovenského zväzu crossmintonu (SZCr) je tvorený iba zo slovenských hráčov, ktorí sa zúčastnili slovenských a medzinárodných turnajov. Body sa z rebríčka mažú rok po turnaji, alebo po dvoch rokoch z MSR, ME a MS.

Aktualizovaný: 11.5.2024

Hlavné kategórie:

PHráčBodyKlubICOMSR 12/23
1Patrik TURŇA3622Východočeská sportovní3247375
2Ján Jr. ŠČAVNICKÝ2554SbK Lipany2054500
3Vladimír PJECHA2386SbK Lipany2261125
4Marián SVOBODA1096SbK Lipany821275
5Viliam KOPILEC968SbK Lipany843125
6Adam KAKULA815Východočeská sportovní590225
7Jozef PUŠKÁŠ425SbK Lipany425
8Maroš POREMBA288SbK Lipany163125
9Ján Sr. ŠČAVNICKÝ250SbK Lipany250
10Igor NOVOTNÝ248TJ Slávia PU Prešov123125
11Matúš TUHÝ126126
12Rastislav MICHALÍK65SbK Lipany2540
12Dávid ŠOMJAK65SbK Lipany2540
14Peter MOCHŇÁK53SbK Lipany1340
14Vladimír HELDÁK53SbK Lipany1340
16Marek IŠTOK30TJ Slávia PU Prešov30
17Marek PUŠKÁŠ26SbK Lipany26
18Matúš ŠTRAJANEK25Východočeská sportovní25
19Dávid MALAČINA2020
19Jakub MATKOBIŠ2020
21Marián PJECHA13SbK Lipany13
21Ján LIPAK13Prague Legends13
21Matej ROKYTA1313
24Pavol GAJDOŠ8Kysak8
25Tomáš LEGATH5SbK Lipany5
25Peter GAJDOŠ5SbK Lipany5
25Ján Koščak5SbK Lipany5
PHráčBodyKlubICOMSR 12/23
1Tamara LUKÁČOVÁ3598TJ Slávia PU Prešov3098500
2Katarína DADUĽÁKOVÁ1529TJ Slávia PU Prešov1529
3Romana MICHALÍKOVÁ1307SbK Lipany972335
4Bianka JANČEKOVÁ844SbK Lipany644200
5Alžbeta ČAJKOVÁ460Superspeed Brno460
6Denisa OCELOVÁ392Prague Legends392
7Silvia HIŠČÁKOVÁ 309SbK Lipany159150
8Mária ŠČAVNICKÁ156SbK Lipany11640
9Karolína SCHONOVÁ8585
10Lucia SYC-KRIVANOVA67Lokomotiva BB67
11Eva MICHALÍKOVÁ40SbK Lipany040
12Saša HAJDUKOVÁ34SbK Lipany34
13Lívia SLÁVIKOVÁ13ŠK Speeder Kysak13
14Henrieta SYC-KRIVANOVA8Lokomotiva BB8
14Martina NOVÁKOVÁ8SbK Lipany8
16Michaela MARTINKOVÁ5SbK Lipany5
16Liliana BAŠISTOVÁ5SbK Lipany5
PHráčBodyKlubICOMSR 12/23
1Patrik TURŇA5689Prague Legends5354335
2Viliam KOPILEC2476SbK Lipany1976500
3Ján Jr. ŠČAVNICKÝ2471SbK Lipany1971500
4Adam KAKULA2180Východočeská sportovní1845335
5Marián SVOBODA1764SbK Lipany1594170
6Vladimír PJECHA1678SbK Lipany1508170
7Maroš POREMBA914SbK Lipany744170
8Igor NOVOTNÝ295TJ Slávia PU Prešov25540
9Katarína DADUĽÁKOVÁ263TJ Slávia PU Prešov263
10Ján Sr. ŠČAVNICKÝ250SbK Lipany250
11Vladimír HELDÁK205SbK Lipany16540
12Dávid ŠOMJAK195SbK Lipany25170
13Peter MOCHŇÁK192SbK Lipany15240
14Romana MICHALÍKOVÁ115SbK Lipany7540
15Marek PUŠKÁŠ98SbK Lipany98
16Rastislav MICHALÍK78SbK Lipany3840
17Jozef PUŠKÁŠ63SbK Lipany63
18Bianka JANČEKOVÁ60SbK Lipany2040
19Mária ŠČAVNICKÁ53SbK Lipany1340
19Tamara LUKÁČOVÁ53TJ Slávia PU Prešov1340
21Matúš ŠTRAJANEK40Východočeská sportovní40
22Lucia SYČ-KRIVÁŇOVÁ34Lokomotíva BB34
22Henrieta SYČ-KRIVÁŇOVÁ34Lokomotíva BB34
22Ján NATER3434
25Matúš TUHÝ3131
26Denisa OCELOVÁ15Prague Legends15
27Marián PJECHA13SbK Lipany13
27Ján LIPAK13Prague Legends13
27Dávid MALAČINA1313
27Jakub MATKOBIŠ1313
27Matej ROKYTA1313
27Dávid VESEL13Prague Legends13
33Silvia HIŠČÁKOVÁ5SbK Lipany5
33Marek IŠTOK5TJ Slávia PU Prešov5

Juniorské kategórie:

PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Viliam KOPILEC3115SbK Lipany2865250
2Marek IŠTOK1025TJ Slávia PU Prešov1025
3Ján Jr. ŠČAVNICKÝ500SbK Lipany500
4Tomáš LEGATH375SbK Lipany250125
5Samuel BLANÁR188SbK Lipany16325
6Matúš RYBANSKÝ125ŠK Speeder Kysak125
7Dávid ŠOMJAK63SbK Lipany63
8Peter VAĽA31ŠK Speeder Kysak31
PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Romana MICHALÍKOVÁ3093SbK Lipany2593500
2Bianka JANČEKOVÁ2350SbK Lipany2100250
3Lívia SLÁVIKOVÁ125ŠK Speeder Kysak125
4Martina NOVÁKOVÁ121SbK Lipany121
5Daniela JASENSKÁ63SbK Lipany63
6Saša HAJDUKOVÁ25SbK Lipany25
PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Tomáš LEGATH1250SbK Lipany1125125
2Dávid ŠOMJAK889SbK Lipany82663
3Matúš RYBANSKÝ156ŠK Speeder Kysak156
4Timotej FRANKO50ZS Kysak50
5Peter VAĽA44ŠK Speeder Kysak44
6Peter MIČIAN25SŠ Mierová Svit25
6Richard ZOHN25ZS Kysak25
8Denisa SLODIČÁK8SŠ Mierová Svit8
8Šimon KAČMARAK8SŠ Mierová Svit8
10Jaromír PROKOP5ŠK Speeder Kysak5
PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Romana MICHALÍKOVÁ2659SbK Lipany2159500
2Daniela JASENSKÁ626SbK Lipany626
3Lívia SLÁVIKOVÁ488ŠK Speeder Kysak363125
4Liliana BAŠISTOVÁ130SbK Lipany130
5Laura ČORŇÁKOVÁ125SbK Lipany125
6Monika GRÁC50SŠ Mierová Svit50
7Nina REĽOVSKÁ13SŠ Mierová Svit13
PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Peter GAJDOS1600SbK Lipany1100500
2Ján KOŠČAK564SbK Lipany564
3Vladimír FIĽAKOVSKÝ145ŠK Speeder Kysak20125
4Jaromír PROKOP94ŠK Speeder Kysak3163
5Viktor Šimon OKRAJEK85ZS Kysak85
6Viliam KONTROŠ31SbK Lipany31
7Richard ZOHN25ZS Kysak25
PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Saša HAJDUKOVÁ4407SbK Lipany3907500
2Laura ČORŇÁKOVÁ2010SbK Lipany2010
3Karolína ČORŇÁKOVÁ1769SbK Lipany1519250
4Katarína Majtnerová125SbK Lipany125
5Martina NOVÁKOVÁ50SbK Lipany50
5Alexandra GATIALOVÁ50SbK Lipany50
7Tereza TEJBUSOVÁ13SbK Lipany13
8Viktória VAĽOVÁ8ZS Kysak8
8Karin RYBKOVÁ8ZS Kysak8
8Klaudia SONČÍKOVÁ8ZS Kysak8
11Nela SLÁVIKOVÁ5ZS Kysak5
PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Tomáš SUDIMÁK352SbK Lipany152200
2René ŠEJIRMAN163SbK Lipany13150
3Nikolas BUJŇÁK98SbK Lipany98
4Daniel DAKOS54ŠK Speeder Kysak54
5Richard KAŽIMÍR25ŠK Speeder Kysak025
6Samuel ŠIROKÝ13ŠK Speeder Kysak13
6Matyáš TEJBUS13SbK Lipany13
8Dávid MARHEFKA8SŠ Mierová Svit8
9Michal DROZD5SŠ Mierová Svit5
PHráčBodyKlubICOJMSR 12/23
1Chiara BUJŇAČKOVÁ728SbK Lipany478250
2Ema GAJDOŠOVÁ273ŠK Speeder Kysak148125
3Sofia POREMBOVÁ83SbK Lipany2063
4Viktória VOJAKOVIČOVÁ59ŠK Speeder Kysak59
5Lara Arvay40SŠ Mierová Svit40
5Michaela BARANYOVÁ40SbK Lipany40
7Sabinka MARCHEVKOVÁ38SbK Lipany1325
8Veronika Mrázová20ZS Kysak20
9Natália Kušmireková5SŠ Mierová Svit5
9Andrea SPIŠIAKOVÁ5SŠ Mierová Svit5
9Bibiana ŠUTÁKOVÁ5SŠ Mierová Svit5